• mesisuu

Pulmatordid

Kuidas see juhtus, et ma hakkasin pulmatorte tegema? Seda on mitmed paarid koogiproovides minult küsinud.


Kaks aastat tagasi minu lapsepõlvesõber Janno palus mind, et ma teeksin tema pulmatordi. Olin siis alles alustamas oma tordi-makrooni maailma arengut. Oi küll ma kõhklesin, aga mõtlesin, et no hea sõber, mis seal ikka!?

Tegime minu vanemate juures koogiproovi, mis osutus super lõbusaks ja mulle meeldis see. Pärast mitmeid tunde youtubes ja blogides kaevamist hakkasingi pihta ja peagi oli minu esimene pulmatort valmis. Palju positiivset tagasisidet andis mulle ainult hoogu juurde.


Huvitav oli see, mis pärast juhtus. Järgmisel suvel ainuüksi selle ühe pildi üleslaadimise põhjal tuli mulle kuus pulmatordi tellimust. Tundsin end justkui tirituna pulmatordi-maailma suunas ja taaskord ma nautisin igat koogiproovi ja pulma, kus ma sain käia.

Iga korraga kasvasid kogemused, minu nn portfoolio ja sel hooajal ma ei jõua enam kokku lugeda, mitu pulmatorti olen juba teinud.

Sellegipoolest on iga pulm minu jaoks eriline sündmus ja ma pühendan end ühe korraga just sellele paarile, kellele ma parasjagu torti valmistan.


Ma olen leidnud endale sobiva niši. Teen seda, mis mulle meeldib ja mida aeg edasi, seda enam leian uusi ideid, mõtteid, mida veel paremini ja huvitavamalt teha. Mida ma võib-olla ise loodan on see, et paarid oleksid julgemad tahta rohkemat. Kuna ma ise tahan kogu aeg "kiiremini, kaugemale, kõrgemale", siis minu soovitus on see, et julgege unistada suurelt!


Aitäh!

Liis


240 views0 comments

Recent Posts

See All