• mesisuu

Lillekarbid

Minu tootevalikus on juba pikalt olnud lillekarbid, mis loodetavasti on teinud õnnelikuks juba hulga inimesi. Idee tuli siis, kui avastasin taolise karbi ekleeridega Internetiavarustest ja mõtlesin, et paljud teist tellivad makroone just kingituseks. Mida veel kingitakse - lilli loomulikult. Niisiis oli loogiline mõete jätk need kaks asja kokku panna.


Kuna ma ise lilledest suurt midagi ei tea, siis minu armas Krista teeb omalt poolt selle panuse, et leida mulle võimalikult imelised lilled. Aitäh sulle!! :*


Lõikelilled tavaliselt kaua ei seisa, niiet Mesisuu lillekarbis on põhja peidetud spetsiaalne vaht, kuhu lilled on külge kinnitatud. See vaht imab vett ja aegamööda annab lilledele vett. See tagab, et nad püsivad ilusad minu katsetuste järgi 5-6 päeva. Kui oled endale karbi saanud, siis võid neid lilli vähehaaval ka kasta, vahu-svamm põhjas imab vett endasse.


Kui karbi on vaja hoida päevake enne näiteks kinkimiseks, siis tasub see panna külmkappi. Ei tasu muretseda lillede pärast, nad püsivadki külmas paremini.
399 views0 comments

Recent Posts

See All