• mesisuu

Hõissa vastlad!

Minu kõige ehedam mälestus vastlatest jääb lasteaeda. Mu vanemad olid mulle ostnud väljamaa kelgu, mis oli tugev ja kiire. See oli üks super hea kelk ja ma tegin kõige pikema liu. Mis eriti põnev - see kelk pidas vastu aastaid ja aastaid, isegi mu noorim õde sai veel sellega sõita.


Aga vastlad pole mulle alati just eriti meeldinud - just selle hernesupi tõttu. Mulle üldse ei meeldi hernesupp. Koolis ma panin endale minimaalse portsu ja kallutasin kaussi, et kui õpetaja tuli kontrollima, kas me ikka sööme, siis tundus nagu ma oleksin juba pool kaussi ära söönud. Ups!


Kukleid tegin esimest korda umbes 8-9 aastat tagasi. Sel ajal polnud mu tutvusringkonnas erilisi magusasõpru ja kuklite tegemine oli pigem mu enda jaoks.

Nüüd Mesisuuga tegeledes mõtlesin juba eelmine aasta, et võiks ju jälle kätte võtta. Aga ma tegelen Mesisuuga töö kõrvalt ja varasemalt on lihtsalt ajast puudu jäänud. Nüüd see aasta on asjaolud natuke muutunud ja vaba aega on rohkem. Seega mõtlesin, et olgu pealegi - pakun välja, et teen kukleid ja kui tuleb tellimusi siis hea ja kui ei tule, siis mis seal ikka.


Aga see, mis tegelikult juhtus oli täiesti uskumatu, Ma ei saanud enne aru, kui palju kukleid ma tänaseks tegema pean, kui mu mikser üle hakkas ajamama :D

Ma arvasin tõesti, et mu mikser suudab endas hoida 5kg, aga reaalsuses oli juba 4kg taigent tema jaoks küllalt. Mis seal siis ikka - sõtkusin käsitsi kell 8 hommikul oma taignahunnikut. Ja paar tundi hiljem oligi 85 kuklit tehtud.


Ma arvan, et mul on varsti uut ahju vaja.


Olge muhedad ja järgmise korrani! :*

17 views0 comments

Recent Posts

See All